Bursa iPhone Servis
04 January
0

Bursa iPhone Servis

Yazan: PhoneProof Okunma: 3989

Bursa iPhone Servis Apple'ın iOS 12 sürümünü yayınlaması ve havaların da soğumaya başladığı şu dönemde Bursalı iPhone kullanıcıları tarafından Google'da en çok aratılan arama kelimelerinden biri oldu. Özellikle kış şartlarının etkisini fazlasıyla gösterdiği aylarda nasıl ki bizler kötü hava koşullarından olumsuz olarak etkileniyorsak akıllı telefonlarımız da maalesef olumsuz etkileniyor. iPhone'lar donanım olarak içindeki termometre vasıtası ile belli bir sıcaklığa ya da aynı şekilde belli bir soğukluğa maruz bırakıldığında kendini korumaya almak ve zarar görmemek için kapanmak üzere programlanmış akıllı cihazlardır. Siz kışa hazırsınız, peki sizin iPhone'unuz kışa hazır mı?

Kış mevsiminde en çok karşılaşılan ve en olmadık zamanlarda bizi çileden çıkaran iPhone sorunlarından biri pil yani batarya problemi. 

Soğuk havaların etkisiyle iPhone'da kapanma problemi iPhone kullanıcıları tarafından sıkça karşılaşılan bir sorun. Her ne kadar sabah evden %100 şarj ile çıkmış olursanız olun gün içinde şarjınızın çok hızlı bir şekilde azalmaya başladığına ve şarjınız %40'lar seviyesindeyken cihazınızın durduk yere kapandığına şahit olursunuz. Hatta bir süre sonra cihazınızı açtığınızda yeniden aynı yüzde ile açıldığını da farketmişsinizdir. Cihazınız açıldığında muhtemelen bulunduğunuz ortamın sıcaklığını da farketmişsinizdir. Peki cihazınızın pil sağlığı ne durumda? 

bursa apple servis

Yine yükselen arama trendlerine bakıldığında Google üzerinde internet kullanıcıları tarafından en çok aratılan kelimeler ise iPhone 6 pil değişimi Bursa ve iPhone 6 anakart Bursa. Bu da demek oluyor ki son günlerde en çok sorun baş gösteren cihazların biri iPhone 6. Ardından da iPhone 7 geliyor ki bu modeli kullanan iPhone kullanıcıları daha çok ekran kırılma şikayeti ile iPhone Servise uğramaktalar ve kullanıcılar iPhone 7 ekran değişimi konusunda Google'da bir hayli mesai harcıyorlar. 

iPhone 6 ve iPhone 7 modellerinin diğer yeni modellere nazaran daha çok sorun çıkarmasının bir nedeni de bu cihazların ekolojik ömrü ile alakalı. Yani bu ve daha altındaki modeller pil döngü süresi arttıkça, yeni güncellemeler geldikçe ve üzerine yeni yeni modeller eklendikçe artık rafa kalkmanın eşiğine geliyor ve cihazınız hem yavaşlıyor hem de cihazda bir takım sorunlar baş gösteriyor.

Hal böyle olunca cihazınızı yetkisiz müdahale sonucu doğuracak orijinal olmayan ve yan sanayii olarak tabir ettiğimiz yedek parça kullanan telefon tamircilerine emanet etmek istemezsiniz. iPhone yetkili servis Bursa ve ilçeleri de kapsayacak şekilde bir çok iPhone teknik servis'ten farklı olarak PhoneProof Apolyont ve Özlüce şubelerinde üstelik sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede Apple marka cihazınızı siz daha çayınızı yudumlarken sorunu çözer ve hazır eder.

iPhone servis olarak Korupark, Beşevler, Gazcılar, Özlüce, Heykel Apple servis hizmeti almak için siz ne civarda olursanız olun size en yakın PhoneProof şubesine gelebilir ya da yanınızda onarım servisimizi kullanabilirsiniz. 

iphone yetkili servis bursa

Servislerimizde iPhone, iPad ve Mac cihazlarınız için alabileceğiniz başlıca teknik servis ve tamir hizmetlerimize göz atacak olursak bunlardan ana başlıklar halinde anakart değişimi, arka kamera değişimi, arka kasa değişimi, batarya değişimi, ekran değişimi, home button filmi değişimi, iç kulaklık değişimi, şebeke anteni değişimi, wifi anteni değişimi, hoparlör değişimi, ses kontrol filmi değişimi, titreşim motoru değişimi, on/off-flash-arka mikrofon değişimi, ön kamera-sensör-siri mikrofonu filmi değişimi, şarj soketi-mikrofon-anten-kulaklık soketi değişimi olarak söz edebiliriz. Tüm bu onarım hizmetlerinin dışında Apple cihazlar hakkında danışmak istediğiniz herhangi bir konuda da yine bizi arayabilir ve müşteri hizmetleri departmanımızdan müşteri temsilcilerimizle birebir canlı görüşerek yardım ve destek alabilirsiniz.

Eğer siz de iPhone cihazınızda bu ve benzeri problemler yaşıyorsanız "Akıllı cihazlara hızlı çözümler" mottosu ile Bursa'da Apple Servis hizmeti veren ve bünyesinde birbirinden değerli macnisyenleri barındıran PhoneProof'u hemen arayın. İlk iPhone'dan beri Bursa'da kurulan ve iPhone iPad Mac gibi Apple ürünleri için "Kapınızdan Alalım", "Yanınızda Onarım" ve "Mağazada Onarım" gibi servis hizmetleri de sunun PhoneProof size sadece bir telefon kadar yakın. Cihazınızda neler olup bittiğini öğrenmek için hemen 0 224 222 35 62 no'lu iPhone müşteri hizmetleri Bursa telefonumuzu arayabilir ve size en uygun servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ya da dilerseniz Apple destek chat uygulamamızı kullanabilir veya Apple ile iletişim bölümünden de müşteri hizmetlerimize dilediğiniz konuda yazabilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum yaz