Apple, iPhone kullanıcılarına sürpriz yaparak iTunes üzerinde toplam 87 TL'ye satılan 6 uygulamayı ücretsiz sundu.
23 March
0

Apple, iPhone kullanıcılarına sürpriz yaparak iTunes üzerinde toplam 87 TL'ye satılan 6 uygulamayı ücretsiz sundu.

Yazan: Admin Okunma: 1020

Apple, iPhone kullanıcılarına sürpriz yaparak iTunes üzerinde toplam 87 TL'ye satılan 6 uygulamayı ücretsiz sundu.

Dönem dönem iTunes üzerinde indirimler yapan Apple, şimdi de 6 uygulamayı ücretsiz olarak sunuyor. Toplamda 87 TL'ye satılan bu uygulamaların arasında iki de fotoğraf düzenleme uygulaması bulunuyor.

 

Picx – Photo Blend Editor

Gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken fotoğraf düzenleme uygulaması “Picx – Photo Blend Editor” ile birlikte fotoğraflarınızın ön ve arka planlarını düzenleyip değiştirebiliyorsunuz. Bununla beraber birçok filtre seçeneği sunan uygulama ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor.

Uygulamanın ücretsizleştirilmeden önceki fiyatı: 5,42 TL.

 


 

Panols

Genel olarak bir fotoğrafçılık uygulaması olan Panols, iPhone üzerinden çekilen panorama fotoğrafları sosyal medyada platformlarından paylaşmak için kullanılıyor. Bunla yanında Panols ile beraber güzel manzara fotoğrafları çekebilirsiniz.

 

Uygulamanın ücretsizleştirilmeden önceki fiyatı: 10,90 TL.

 

 

 

Color Design

Hayal ettiğiniz rengi oluşturup aynı zamanda istediğiniz her renge ulaşabildiğiniz uygulamada 3.000'den fazla renk seçeneği bulunuyor. Bununla beraber seçtiğiniz rengin dijital kodunu da öğrenebiliyorsunuz.

 Uygulamanın ücretsizleştirilmeden önceki fiyatı:  10,90 TL

 

Fancy TV – Social Anime Movies 

Anime hayranlarına yönelik tasarlanan uygulama ile animeler hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunun haricinde anime radyoları, anime klipleri ve anime müzikleri de yer alıyor.

Uygulamanın ücretsizleştirilmeden önceki fiyatı: 12,90 TL

Voice Changer – Voice Effects

Voice Changer – Voice Effects uygulaması ile kaydettiğiniz sesler üzerinde değişiklik yaparak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda bu dosyaları iMessage ve Messenger üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

Uygulamanın ücretsizleştirilmeden önceki fiyatı: 19,99 TL


 

Berry Browser

Genel olarak internet tarayıcısı görevi gören uygulama karanlık mod özelliğiyle dikkat çekiyor. Bunun yanında internet üzerinde kolayca dolaşmanızı sağlayan Berry Browser karşınıza herhangi bir reklam çıkarmıyor.

Uygulamanın ücretsizleştirilmeden önceki fiyatı: 26,99 TL (Aylık)

Yorumlar
Yorum yaz